Free delivery from 93,84 €
Kamera IP Wi-Fi zewnętrzna kopułkowa 5Mpx EDW-5022
Kamera IP Wi-Fi zewnętrzna kopułkowa 5Mpx EDW-5022
Kamera IP Wi-Fi zewnętrzna kopułkowa 5Mpx EDW-5022
Kamera IP Wi-Fi zewnętrzna kopułkowa 5Mpx EDW-5022

Kamera IP Wi-Fi zewnętrzna kopułkowa 5Mpx EDW-5022

Producent: EUROLOOK
 • Kamera kopułkowa IP Wi-Fi EDW-5022 to doskonałe rozwiązanie do monitoringu domu, biura, działki, sklepu, ogrodu, firmy, itp. Jako wysokiej jakości urządzenie o wielu zaletach, kamera EDW-5022 cieszy się doskonałą opinią na rynku polskim.
140,53 €
/ szt. incl. VAT
11980 pts
Easy return of products within 14 days from the date of purchase without giving reasons
Free delivery from 93,84 €
Kamera IP Wi-Fi zewnętrzna kopułkowa 5Mpx EDW-5022
Kamera IP Wi-Fi zewnętrzna kopułkowa 5Mpx EDW-5022

Urządzenie ma wysoką rozdzielczość 5MPX (2560x1920p), dzięki czemu obraz jest bardzo wyraźny i bogaty w szczegóły. Kąt widzenia to 120 stopni - zainstalowany obiektyw 2.1mm umożliwia monitorowanie dużego obszaru, stosując tylko jedną kamerę. Urządzenie posiada również czujnik cyfrowy zamontowany na przedzie kamery, który umożliwia nagrywanie w detekcji ruchu - każdy intruz zostanie wykryty!

W aplikacji mobilnej można ustawić strefy detekcji ruchu, co pozwala na dostosowanie kamery do swoich potrzeb. Można nawet włączyć funkcję wykrywania ludzkich sylwetek (human detection), co umożliwia nagrywanie wyłącznie wtedy, kiedy w polu widzenia obiektywu znajdują się ludzkie sylwetki. Nagrywaj tylko to, co jest istotne!

aplikacji mobilnej na smartfona iOS/Android można zmieniać ustawienia kamery, a także wybrać powiadomienia, które będą wysyłane po wykryciu ruchu. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz dostęp do obrazu z kamery, a także do nagrań na karcie SD!

Kamera obsługuje karty SD do 128 GB, dzięki czemu możesz nagrywać obraz przez długi czas. Nagrania można łatwo wysłać np. na maila, WhatsAppa, itp. z poziomu aplikacji mobilnej - nie trzeba wyciągać karty SD z kamery! Urządzenie nagrywa w pętli, co oznacza, że najstarsze nagrania są regularnie usuwane przy wyczerpaniu się miejsca na karcie pamięci - kamera nigdy się nie "zatnie" i zawsze będziesz mieć dostęp do nagrań z ostatnich dni!

Kamera EDW-5022 posiada mikrofon, co umożliwia nagrywanie obrazu z dźwiękiem (audio/wideo). Jest to bardzo przydatna funkcja pozwalająca na uzyskanie jeszcze większej ilości informacji o potencjalnych zajściach!

Urządzenie posiada diody IR doświetlające obraz w nocy do 20 m, co umożliwia nagrywanie obrazu 24h na dobę! Diody aktywują się automatycznie w ciemności - nie trzeba włączać ich manualnie!

Kamera EDW-5022 może działać bezprzewodowo po sieci Wi-Fi lub przewodowo, podpięta do routera przewodem LAN. Może również nagrywać obraz na rejestrator - możliwości jest bardzo wiele! Instrukcja obsługi w języku polskim opisuje wszystkie najważniejsze czynności, dlatego montaż kamery jest łatwy i trwa krótko.

 

Cechy produktu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • jakość obrazu 5Mpx (2560x1920p)
 • kąt widzenia 120 stopni
 • doświetlenie w nocy do 20 m
 • wsparcie dla kart SD do 128 GB
 • automatyczne nadpisywanie nagrań
 • detekcja ruchu (możliwość ustawienia detekcji strefowej oraz detekcji ludzkich sylwetek - human detection)
 • nagrywanie audio/wideo - kamera posiada mikrofon
 • klasa szczelności IP66
 • obsługa protokołu ONVIF (wersja 2.4 i wcześniejsze)
 • podgląd zdalny przez aplikację mobilną na Android/iOS, program na PC (Windows/Mac OS), przeglądarkę internetową (IE/Chrome/Firefox, itp.)

 

 

Rozdzielczość 5Mpx, kąt widzenia 120 stopni

 

 

 

Kamera posiada jakość obrazu 5Mpx - bardzo wysoki standard. Dzięki temu obraz z kamery jest wyraźny i pozbawiony rozmyć! Zastosowany obiektyw 2.1mm pozwala osiągnąć kąt widzenia 120 stopni, co umożliwia monitorowanie dużego obszaru bez konieczności zakupu kilku kamer.

 

Podgląd zdalny

 

 

 

Kamera posiada dedykowaną aplikację mobilną (na Android/iOS) do podglądu zdalnego. Po konfiguracji kamery można dokonywać podglądu zdalnego z dowolnego miejsca na świecie (z dostępem do Internetu). Aplikacja mobilna nazywa się CamHi Pro.

 

Łatwa konfiguracja

 

 

 

Pierwsza konfiguracja kamery to krótki i nietrudny proces, opisany w instrukcji obsługi dołączonej do zestawu. Kamerę można skonfigurować w niecałe pięć minut!

 

Nagrywanie audio

 

 

 

Kamera EDW-5022 posiada mikrofon, co umożliwia nagrywanie audio w pobliżu urządzenia. Nagrywaj obraz z dźwiękiem i odtwarzaj nagrania zdalnie przez aplikację mobilną!

 

Wodoodporna obudowa: klasa szczelności IP66

 

 

 

Kamera idealnie sprawdza się w warunkach zewnętrznych - klasa szczelności IP66 oraz szeroki zakres temperatur sprawia, że kamera odporna jest na różne warunki atmosferyczne.

 

Detekcja ruchu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamera posiada funkcję detekcji ruchu, co umożliwia jej nagrywanie obrazu tylko przy wykryciu ruchu przed obiektywem. Po wykryciu ruchu urządzenie może wysłać powiadomienie PUSH na telefon. Wszystkie ustawienia detekcji ruchu można skonfigurować zdalnie, przez aplikację mobilną. Można ustawić nawet detekcję strefową, dzięki czemu kamera będzie wykrywać ruch tylko w określonym segmencie jej pola widzenia. Jest również funkcja wykrywania ludzkich sylwetek (human detection). Gdy ta funkcja jest włączona, urządzenie będzie rejestrować obraz tylko wtedy, kiedy w polu widzenia obiektywu znajdują się ludzkie sylwetki.

 

Doświetlenie w nocy do 20 m

 

 

 

Kamera posiada diody IR, które automatycznie doświetlają obraz w nocy na odległość do 20m. Dzięki temu można nagrywać obraz 24 godziny na dobę!

 

Zapis na kartę SD do 128 GB

 

 

 

 

 

 

Kamera zapisuje obraz na kartę SD o pojemności do 128 GB. Urządzenia automatycznie nadpisuje najstarsze nagrania, dzięki czemu nie trzeba się martwić o brak miejsca na karcie!

Zalecamy stosowanie kart SD klasy 10 od oryginalnych producentów, aby zapewnić optymalne działanie. Takie karty SD posiadamy w innych ofertach.

 

Zdalny dostęp do nagrań

 

 

 

Aby sprawdzić nagrania na karcie SD, nie trzeba wyciągać karty z kamery! Dostęp do nagrań można uzyskać przez darmową aplikację mobilną, a także przez program na PC.

 

Obsługa protokołu ONVIF

 

 

 

Kamera EDW-5028 obsługuje protokół ONVIF w wersji 2.4 (kompatybilna również ze wcześniejszymi wersjami), dzięki czemu można ją dodać do już istniejącego systemu monitoringu! Wystarczy skonfigurować kamerę z rejestratorem posiadającym protokół ONVIF.

Producer
Waga
500 g
Temperatura i wilgotność pracy
temperatura od -25 do +60 st. C
,
10~95% Rh wilgotności
Port LAN
10/100 mb/s
,
RJ45
Karta SD
wsparcie dla kart micro SD do 128 GB
Intefejs
port 485
Wi-Fi
tak, obsługa 2.4 Ghz
Podgląd przez urządzenia mobilne
iOS
,
Android
Podgląd przez przeglądarkę
Internet Explorer
,
Google Chrome
,
Mozilla Firefox
ONVIF
wersja 2.4 i starsze
Detekcja ruchu
tak, możliwość ustawienie do 4 niezależnych stref detekcji
,
wykrywanie ludzkich sylwetek
Obsługiwane protokoły sieciowe
TCP/IP
,
UDP
,
HTTP
,
ICMP
,
FTP
,
TELNET
Prędkość przesyłu
32 kb/s ~ 6 mb/s
Klatki na sekundę
główny strumień: 2560x1920p, 15 kl/s
Strumienie
obsługa trzech strumieni
Kompresja
H.265
Doświetlanie w nocy
wbudowany IR-CUT
,
12 diod IR LED, 20 m
Obiektyw
2.1mm obiektyw rybie oko, szeroki kąt widzenia
Rozdzielczość
2560x1920p 5Mpx
Przetwornik
Sony335 CMOS HI3516E
Ask for this product
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:

Guide

2021-03-05

2021-02-08

2021-02-08

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 66 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-22
szybka realizacja.
2024-05-14
Super
pixel