Free delivery from 93,12 €
Moduł WiFi do fotopułapek

Moduł WiFi do fotopułapek

Producent: EUROLOOK
  • Moduł WiFi do fotopułapek, zasięg do 100-150 m.
92,89 €
/ szt. incl. VAT
7980 pts
Easy return of products within 14 days from the date of purchase without giving reasons
Free delivery from 93,12 €
Moduł WiFi do fotopułapek
Moduł WiFi do fotopułapek

 

Innowacyjny moduł WiFi do fotopułapek.

 

- Zdalny aktywator

- WiFi zasięg aż do 100 - 150m.

- Łatwa instalacja, elementy mocujące

 

 

Opis produktu:

Wyobraźcie sobie że dzięki temu urządzeniu możecie oglądać, zmieniać, wymazywać itp. materiały zarejestrowane na waszej fotopułapce z odległości 100 - 150m od miejsca, w którym się znajduje fotopułapka. Z  innowacyjnym systemem WiFi, technologia ta staje się rzeczywistością. Moduł ten można połączyć z kompatybilną fotopułapka oraz z jakimkolwiek urządzeniem odbiorczym obsługującym tę technologię.

 

Zarejestrowane materiały możecie ściągać przez Ipod lub laptop, bez konieczności fizycznego kontaktu z fotopułapką, dzięki czemu nie zdradzicie jej lokalizacji. Nie musicie już tracić czasu na wydostawanie zarejestrowanych materiałów z waszej fotopułapki. Zasięg urządzenia jest możliwy do odległości 100 - 150m. Jest to świetne urządzenie dla policji, strażników miejskich , urzędów, ornitologów, gospodarstw, stawów rybnych, świetne do ochrony domów . W prosty sposób możecie teraz sciągać zarejestrowane filmy i zdjęcia z waszego domu, auta lub innego stanowiska.

 

Oprócz tego system ten można wykorzystać w sieciach lokalnych, ponieważ moduł ustawia swoje własne parametry podobne do połączenia internetowego. Dzięku temu urządzeniu nie jesteście zależni od operatorów sieci i nie musicie płacić miesięcznych abonamentów lub doładowywać karty SIM.

Producer
Ask for this product
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.67 / 5.00 69 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-01
Super kamera
2024-05-22
szybka realizacja.
pixel